مشخصات مکان

اجاره روزانه ویلا دوخوابه لوکس در شفت اتوبان فومن سراوان ـ کد ۱۰۳۷ - شفت

  • ۲-۲-۱۰۲۴x576
  • DSC_0181-1024x576
  • DSC_0191-1024x576
  • DSC_0196
  • DSC_0197-1024x576

کد ملک : 1037

اجاره روزانه 400.000تومان روزانه - ویلا
800 مترمربع 2 اتاق های خواب 1 حمام 1 زیربنا  اضافه به علاقه مندی ها چاپ

ویلا دوخوابه لوکس در شفت دارای یک بهار خواب زیبا با ظرفیت ۱۰ نفر کف خواب می باشد.ویلای لوکس دوخوابه در شفت دسترسی آسان و سریع با فاصله کمتر از ده دقیقه به منطقه گردشگری سقالکسار دارد.ویلای لوکس دوخوابه در شفت – اتوبان فومن سراوان دارای آلاچیق خانوادگی بزرگ با ظرفیت حداقل بیست نفر می باشد. این ویلای دوخوابه در شفت در مسیر اتوبان فومن به سراوان قرار دارد که باعث می شود.مسافرین محترم به راحتی به همه جای گیلان دسترسی داشته باشند. فاصله این ویلای دوخوابه لوکس در شفت با قلعه رودخان ۲۰ کیلومتر است. همچنین فاصله این ویلا تا ماسوله ۳۰ کیلومتر می باشد.

ازجمله امکانات دیگر این ویلای دوخوابه لوکس در شفت می توان به درختان میوه و باغ کیوی داخل حیاط ویلای اشاره کرد.یک ویلای منحصر بفرد و متفاوت در محیطی دنج و خلوت مخصوص خانواده های که دوست دارن دورهم باشن و هیچ مزاحمی نداشته باشن تعریف نیاز نیست دیگه   مشک آنست که خود ببوید.

شهر شفت کجاست؟
شهرستان شَفت از شهرستان‌های استان گیلان در شمال ایران است.جمعیت این شهرستان ۷۰۲۹۲ نفر است و مرکز آن شهر شفت است. این شهرستان دارای
۲ بخش و ۴ دهستان است.شهرستان شفت در مختصات جغرافیایی ۳۶ درجه و۵۶ دقیقه تا ۳۷ درجه و۱۸ دقیقه عرض شمالی از خط استوا و۴۹ درجه ۱۰ دقیقه تا ۴۹ درجه و۳۱ دقیقه طول شرقی از نصف النهار مبداء واقع شده است.این شهرستان از شمال شرق به شهرستان رشت واز جنوب وجنوب شرقی به استان زنجان وشهرستان رودبار وازغرب به شهرستان فومن وصومعه سرا محدود می شود .

نقشه مکان

موارد مشابه