مشخصات مکان

اجاره ویلا مبله دوخوابه حسن رود ـ کد ۱۰۳۵ - - رشت

  • اجاره-ویلا-مبله-یکخوابه-حسن-رود-۳
  • اجاره-ویلا-مبله-یکخوابه-حسن-رود-۴
  • اجاره-ویلا-مبله-یکخوابه-حسن-رود-۵
  • اجاره-ویلا-مبله-یکخوابه-حسن-رود-۶

کد ملک : 1035

اجاره روزانه 300.000تومان روزانه - ویلا
100 مترمربع 2 اتاق های خواب 1 حمام 1 زیربنا  اضافه به علاقه مندی ها چاپ

اجاره ویلا مبله دوخوابه حسن رود انزلی این ویلا دارای باغ و حیاط سرسبز میباشد که فاصله کمی تا دریا دارد.مسافران عزیز میتوانند به راحتی با پای پیاده به دریا بروند . این ویلا در حسن رود جاده زیباکنار در یکی از بهترین نقاط نزدیک به دریا با دسترسی آسان به سوپرمارکت و رستوران میباشد.

منطقه آزاد انزلی ، پیست کارتینگ و پارک ملی بوجاق از جاذبه های گردشگری نزدیک به حسن رود می باشد

منطقه آزاد تجاری انزلی یکی از جاذبه های گردشی و تجاری شمال کشور می باشد که مسافران عزیز میتوانند از بازار های
آن و فضای گردشی و تفریحی از جمله ساحل زیبا و آلاچیق ها و مجتمع های تجاری و پاساژ (مال) های متعددآن دیدن کنند و خردید های ارزنده و به قیمتی داشته باشند.

این ویلا تا منطقه آزاد انزلی حدود ۴ کیلومتر فاصله دارد.

یکی از جاذبه های گردشگری حسن رود پیست کارتینگ فورمولا آن میباشد که علاقه مندان به این رشته میتوانند این بار در شرایطی جدید که هوای بارانی گیلان میباشد  رانندگی و توانایی خود و همراه خود را در یک رقابت شیرین و جذاب دوستانه محک بزنند.

در ۲۰ دقیقه ای این ویلا شما میتوانید یکی از بکر ترین مناطق گردشگری(پارک ملی بوجاق) را ببینید و از طبیعت زیبای آنجا لذت ببرین.این پارک زیبا که به ثبت ملی رسیده در کنار رودخانه سپیدرود و در محدوده شهر آستانه اشرفیه قرار دارد.این پارک حفاظت شده نخستین پارک ملی (خشکی – دریایی) ثبت شده در ایران می باشد که همه ساله طبیعت گردان و توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کند.این پارک در خرداد ماه و تیر ماه مملو از بوته های تمشک هست که مسافران و بومیان آنجارا برای چیدن به سمت خود میکشد.اگر کمی خوش شانس باشید در زمانی که در آنجا هستید میتوانید شاهد آب خوردن گله گاومیش ها و یا گله اسب ها باشید که در کنار رودخانه در حال آب خوردن و استراحت هستند.و در فصل صید ماهی هم صیادان و قایق های آنهارا به هنگام صید میبینید.

نقشه مکان

موارد مشابه