شرایط رزرو از سایت ویلاجور

شرایط رزرو از سایت ویلاجور


شرایط رزرو ویلا و آپارتمان مبله

شرایط رزرو ویلا و آپارتمان مبله از وبسایت ویلاجور  را در زیر می توانید مطالعه فرموده و صرفا در صورتیکه خود را ملزم به رعایت این ضوابط که از طرف سازمان گردشگری و اداره امکان جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شده می دانید نسبت به رزرو واحد اقامتی از سایت ویلاجور اقدام نمایید. در غیر اینصورت رزرو شما کم لم یکن تلقی شده و وجه پرداختی مسترد نمی گردد.
۱- همراه داشتن شناسنامه عکسدار برای افراد بالای ۱۵ سال الزامیست .
۲- فقط به مسافران محترم و کسانیکه با هم نسبت محرمیت دارند ویلا و سوییت اجاره داده می شود .
۳-ساعت تحویل ملک ۱۴ و ساعت تخلیه ملک ۱۲ می باشد.
۴-برای رزرو ویلا و سوئیت لازم است نصف مبلغ اجاره را بعنوان بیعانه بپردازید و مابقی مبلغ اجاره در هنگامورود به ملک تسویه میگردد.

۵- ۱۰هزار تومان بعنوان حق سرویس دهی به مسافرین محترم(سرویس دهی شامل :راهنمایی تلفنی و حضوری . هدایت مسافرین به واحد رزرو شده و تحویل ملک ،حضور به موقع هنگام تخلیه ملک و تحویل مدارک می باشد ) دریافت می گردد. این مبلغ بصورت نقد هنگام تحویل ملک به مسافر دریافت میگردد.
۶- چنانچه به هردلیل مسافر محترم نتواند در روز و ساعت مقرر برای تحویل ملک حاضرشود و یا رزرو خود را کنسل نماید مبلغ بیعانه پرداختی مسترد نمیگردد.

۷- رعایت حجاب کامل،موازین و شئونات اسلامی در محدوده داخل و خارج از واحد اقامتی الزامیست.
۸- ایجاد سرو صدا و حرکات نامتعارف وخارج از شئونات اسلامی در محدوده داخل و خارج از واحد اقامتی ممنوع است.
۹-مصرف مشروبات الکلی،استعمال هرگونه مواد مخدر وبازی با هرگونه وسایل و آلات قمارو استفاده ازنوارهای مبتذل اکیدا ممنوع می باشد.

۱۰ -مسافران محترم در مدت اقامت، حق دعوت یا پذیرفتن میهمان در واحد اقامتی را ندارند .
۱۱ – مسئولیت حفظ اثاثیه و اموال ومدارک شخصی داخل واحد بعهده مسافر بوده ومدیریت واحد هیچگونه مسئولیتی ندارد.
۱۲- حفظ بهداشت ونظافت الزامیست ومسافر موظف است در زمان تخلیه واحد اقامتی را نظافت کرده وتمیز تحویل دهد در غیر اینصورت مبلغ ۲۰/۰۰۰ تومان بابت نظافت واحد دریافت میگردد.
۱۳- مسافر متعهد است در وقت مقرر واحد را با کلیه امکانات و لوازم و اثاثیه صحیح و سالم تحویل داده ودر صورت خسارت احتمالی تامین خسارت نماید. در غیر اینصورت حق پیگیری و مطالبه خسارت از طریق مراجع قانونی برای مدیریت واحد محفوظ است.
۱۴-پس از تکمیل فرم و تحویل واحد به مسافر کرایه اخذ شده به هیچ و جه مسترد نمیگردد.
۱۵-تایید صحت مشخصات ومسئولیت همراهان مسافر بعهده شخص تحویل گیرنده واحد می باشد.

پذیرش نامحرم در واحدهای اقامتی ویلاجور نداریم